Penzion Avionika

Partneři >> Penzion Avionika

Navštívili jste penzion Avionika?

 Penzion a restaurace Avionika je jedním z blízkých partnerů našeho muzea. Stylové prostředí s decentním pojetím letecké tematiky a provázaností místa s leteckou bitvou 11. 9. 1944 vás vtáhne do atmosféry mrazivé romantiky stříbřitých letadel na zdejším nebi v roce 1944.

Provázanost je více než symbolická - dům č.p. 47, ve kterém se Avionika nachází, se stal v pondělí 11. září 1944 součástí dění, když přímo před ním (na křižovatce mezi domy č.p. 44 – 47) dopadla hořící přední část B-17G s/n 42-102657 Lt. Alberta E. Trommera.

 

Penzion Avionika je ideální pro milovníky lyžování, pěší turistiky a cykloturistiky. Penzion najdete v obci Kovářská v Krušných horách, jen 6 km od Klínovce, centra sportovního vyžití!

Avionika Vám nabízí příjemné a maximálně pohodlné prostředí pro:

• rodinnou rekreaci s dětmi
• firemní rekreaci, školení a teambuilding
• školní lyžařské zájezdy a školy v přírodě
• klubová a tělovýchovná soustředění
• promo akce


 Ubytujeme Vás v nově vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky či dětské postýlky. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, které Vám nabídne maximální pohodlí. Na pokojích jsou TV s digitálním příjmem. Bezdrátový internet na pokojích ZDARMA.

V penzionu Avionika je 8 pokojů s dvěma lůžky, 3 pokoje s třemi lůžky a 3 pokoje se 4 lůžky. Celkem je pro Vás připraveno 37 pevných lůžek. Od zimy 2010 je v provozu také relaxační centrum s vířivkou, saunou, masážemi a parní lázní.


Nově otevřené prostory relaxačního centra.
  

Vaše auta zaparkujete na soukromém parkovišti s kamerovým systémem!

 Součástí penzionu Avionika je stylová restaurace s pizzerií. Záleží jen na Vás, zda s námi budete snídat i večeřet.

Snídaně podáváme formou švédských stolů. Denní jídla si vyberete ze široké nabídky jídelního lístku, kde nechybí ani tolik oblíbená PIZZA nebo využijte možnost polopenze.


Některé z fotografií zdobících ve velkoplošném provedení vnitřní prostory restaurace penzionu, které budete moci při návštěvě  Avioniky shlédnout v plné kráse...: 

 

Více o spolupráci penzionu Avionika s naším muzeem a také o prvním výročí otevření penzionu se dočtete v aktualitě ze dne 16. 12. 2010 (úvodní stránka uprostřed). 

Doporučujeme všem návštěvníkům muzea také návštěvu Avioniky ať již pouze na kávu, oběd, večeři, nebo pobyt v penzionu.
Nezapomeňte se zmínit o tom, že vám byla Avionika doporučena námi... ;-)

Staňte se fanouškem Avioniky na Facebooku:
http://www.facebook.com/pages/Penzion-Avionika/242657406943

Objednávky, volné termíny ubytování, jídelní lístek, atd. naleznete na webových stránkách Avioniky: http://www.penzionavionika.cz

JZ,
16. 12. 2010